Anasayfa » Kurumsal » Etkinlikler

KÜLTÜR BİLİNCİNİ GELİŞTİRME VAKFI 15 YAŞINDA!


Kurulduğu 2003 yılından bu yana kültürel mirasımızın korunması, tanıtılması ve başta çocuklar ve gençler olmak üzere, toplumda bu konuda güçlü bir bilinç ve duyarlılık yaratılmasıyla amacıyla çalışan Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı 15. faaliyet yılını 8 Mayıs Salı akşamı İstanbul Deniz Müzesi'nde unutulmayacak bir geceyle kutladı.


Mütevelli Heyeti Üyelerimiz ve pek çok Vakıf Dostumuzun katıldığı gece, saat 19.00'da başlayan kokteylin ardından Mütevellimiz Serhan Güngör'ün rehberliğinde "Günbatımında Deniz Müzesi" gezisiyle başladı. Türk denizcilik tarihinin izlerinin anlatıldığı ve tüm davetlilerin büyük ilgi gösterdiği turun ardından, Vakıf Başkanımız Mustafa Kesim Vakfın on beş yılını özetleyen ve gelecek hedeflerini içeren bir konuşmayla davetlilerin karşısına çıktı. Bu konuşmanın ardındansa, Çellistanbul Grubu harika bir konserle geceyi renklendirdi.


Geriden kalan on beş yılda, kültürel mirasın farklı alanlarında hayat verdiğimiz çalışmalarımıza gelecekte yenilerini eklemek adına hevesimiz ve heyecanımız tıpkı ilk günkü gibi...


On beş yıldır yanımızda olan, bizi destekleyen, büyüten ve geliştiren tüm Vakıf dostlarımıza teşekkürlerimizle...
EtkinliklerBizden Haberdar Olun!

Barbaros Bulvari Pinar Apt. 163/7 34349 Balmumcu / Istanbul
T: +90 212 3472425 F: +90 212 3472426
E-Posta: [email protected]